VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR ORGANIZAVIMAS LIETUVOJE

Sveiki!
Close
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone
Vestuvės – vienas didžiausių ir gražiausių Jūsų gyvenimo įvykių. Tad pasiruošimas joms taipogi labai ypatingas ir jaudinantis laikotarpis. Tačiau... jis gali tapti didžiuliu iššūkiu. Tai procesas reikalaujantis daug laiko, kantrybės, tam tikrų įgūdžių, patirties bei idėjų. Profesionali AUGUST WEDDING komanda, siūlo Jums paslaugų paketus Nuo... Iki..., kad ne tik šventė, bet ir pasiruošimas jai, teiktų džiaugsmą ir malonumą, o rezultatai pranoktų lūkesčius. Mūsų komanda, pasiruošusi nueiti visą šį kelią kartu su Jumis, siekdama pačių nuostabiausių, įsimintiniausių, romantiškiausių emocijų šventės metu ir leistų mėgautis visu ruošos procesu.
Juk tai Jūsų Vestuvės... Padarykime jas nepakartojamas...
Vestuvių planavimas, dekoravimas. Sodyba Tenženė, Klaipėda
Dalinamės savo darbais. Mes dekoruojame ir planuojame vestuves Lietuvoje. Pagrinde bazuojamės Klaipėdoje ir Vilniuje. Beje prie planavimo vestuvių, mes dar siūlome ir vestuvių koordinavimą. Vestuvių koordinavimas, tai pagalba vestuvių dieną, kai nuotaka pati susiplanuoja vestuves, o mes tą dieną padedam viską sukordinuoti.

Vestuvių vieta: Sodyba Tenženė
Vestuvių vedėjas: Mantas Stonkus
Vestuvių programa: Grupė Pikaso
PASLAUGOS
Koordinavimas
Jei Jūs esate viena tų porų, kurios puikiai susitvarko su vestuvių planavimo rūpesčiais, sunkumais, iššūkiais ir džiaugsmais, tačiau nenorite šventės dieną įpareigoti, apkrauti ar trikdyti savo artimiausių žmonių, tėvų, seserų ar brolių, draugių, ar dar blogiau, pergyventi ir trikdytis patys, o leisti visiems susirinkusiems mėgautis nuostabiomis akimirkomis, tuomet AUGUST WEDDING komanda Jums gali pasiūlyti vestuvių koordinavimo paslaugą. Koordinatorė tai ir patarėja, ir užtarėja, ir asistentė, ir vairuotoja, ir pagalbininkė, ir psichologė... Kiek daug pareigybių gali sutilpti į koordinatorės darbo aprašymą, būtų sunku nusakyti. Sąrašui galo nėra. Su jaunaisiais koordinatorė pradeda bendrauti savaitę, dvi prieš šventės datą. Perima visus reikiamus paslaugų tiekėjų kontaktus, padeda sudėlioti, aptaria, pakonsultuoja ar pakoreguoja kartu su Jumis vestuvių dienos planą, esant reikalui, padeda atlikti ir paruošti paskutinius likusius darbus. Koordinavimo paslauga išvaduos Jus nuo jaudulio ir streso, kurio ir taip pakanka, vestuvių dieną, o Jūs galėsite džiaugtis vienas kitu, ir mėgautis viskuo kas vyksta aplink.
Vestuvių konsultacija
Jei Jūs esate ta pora, kuri nusprendžia planuoti savo vestuvių šventę patys, tačiau nežino nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį, kaip išspręsti vienokią ar kitokią situaciją. Taip pat nėra tikri dėl tiekėjų pasirinkimo, dekoro vizijos ar apipavidalinimo, visos dienos, bei vakaro scenarijaus, ar panašiai. Galimai pritrūksta idėjų, racionalių sprendimų, informacijos, nežinote kur kreiptis... O gal tiesiog reikia patarimo, ar profesionalios nuomonės, ar nukreipimo teisinga linkme, šiuo atveju AUGUST WEDDING taip pat Jums gali padėti. Vestuvių konsultavimo paslauga, apima dviejų kartų konsultaciją (vienos konsultacijos trukmė 1val.), Jums patogiu būdu. Šių konsultacijų metu, atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus, padėsime rasti sprendimą, patarsime, pakomentuosime, duosime patarimų bei idėjų dekoro klausimais, pačios šventės vizijos klausimais, parekomenduosime tiekėjus, padėsime sudėlioti dienos eigą, pagelbėsime teisingai paplanuoti biudžetą bei išlaidas.
Vestuvių Dekoravimas
Jei Jūs esate viena tų porų, kurios puikiai susitvarko su vestuvių planavimo rūpesčiais, sunkumais, iššūkiais ir džiaugsmais, tačiau nenorite šventės dieną įpareigoti, apkrauti ar trikdyti savo artimiausių žmonių, tėvų, seserų ar brolių, draugių, ar dar blogiau, pergyventi ir trikdytis patys, o leisti visiems susirinkusiems mėgautis nuostabiomis akimirkomis, tuomet AUGUST WEDDING komanda Jums gali pasiūlyti vestuvių koordinavimo paslaugą. Koordinatorė tai ir patarėja, ir užtarėja, ir asistentė, ir vairuotoja, ir pagalbininkė, ir psichologė... Kiek daug pareigybių gali sutilpti į koordinatorės darbo aprašymą - būtų sunku nusakyti. Sąrašui galo nėra. Su jaunaisiais koordinatorė pradeda bendrauti savaitę ar dvi prieš šventės datą. Perima visus reikiamus paslaugų tiekėjų kontaktus, padeda sudėlioti, aptaria, pakonsultuoja ar pakoreguoja kartu su Jumis vestuvių dienos planą, esant reikalui, padeda atlikti ir paruošti paskutinius likusius darbus. Koordinavimo paslauga išvaduos Jus nuo jaudulio ir streso, kurio ir taip pakanka vestuvių dieną, o Jūs galėsite džiaugtis vienas kitu, ir mėgautis viskuo kas vyksta aplink.
Vestuvių Planavimas
Vestuvių planavimo paslauga yra skirta poroms, norinčioms palikti savo šventės planavimą profesionalams. Nespėjantys su gyvenimo ritmu, iššūkiais, darbais, bei kitais rūpesčiais, poros baiminasi, jog suplanuoti šventės patys greičiausiai negalės dėl įtemtų dienotvarkių, veikiausiai nepajėgs dėl žinių ir informacijos stokos ar tiesiog nespės dėl laiko trūkumo. Dažniausiai poros turėdamos viziją ar atskiras detales būsimai šventei, nežino nuo ko pradėti ir kaip tas padrikas idėjas sudėlioti į vientisą liniją, kad šventė vyktų sklandžiai, būtų suasmeninta, nepriekaištinga, graži, skoninga, šiuolaikiška, ir be galo romantiška. AUGUST WEDDING komanda padarys viska už Jus, leisdama Jums mėgautis planavimo procesu, bei džiaugtis galutiniu rezultatu. Nepaisant visų planuotojoms skirtų darbų ir pareigybių, šventės planavimas nevyks be Jūsų indėlio. Kartu aptarsime ir apspręsime šventės viziją, galimą scenarijų, tematiką, galimas išlaidas, bei planuojamą biudžetą, o tada, kaip mes sakome, Jūs „mosite pirštu", o mes vykdysime. Ši paslauga nuima visą galimą ir įsivaizduojamą naštą, nuo Jūsų pečių.
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
MŪSŲ KOMANDA
MES ŽINIASKLAIDOJE
Vestuvių ir švenčių filmavimas - ViZa studio. Vestuvių filmus Lietuvoje ir užsienyje. Žurnalas Žmones. Vestuvių ir švenčių filmavimas - ViZa studio. Vestuvių filmus Lietuvoje ir užsienyje. Žurnalas Žmones. Anžela Adamovič. Žygimantas Gečas. Vestuvių ir švenčių filmavimas - ViZa studio. Vestuvių filmus Lietuvoje ir užsienyje. Žurnalas Žmones. Rima Petrauskyt. Grupe Mango.
ATSILIEPIMAI
ŠEIMA!
Toks žodis iš karto prabyla iš vidaus, kai pagalvoju apie jūsų komandą.
Susitikus su Jumis iš karto supratau, kad Jūs esate tie žmonės, kuriais galima pasitikėti. Ne tik dėl to, kad esate profesionalai, tačiau taip pat ir dėl to, jog jūs esate labai šilti žmonės.
Neapsakoma šiluma, rūpestis, viskas, ko reikia tobulai šventei.
Kol kas pamatėme tik savo vestuvinio šokio video, tačiau jau dabar suprantame, kad pagrindinis mūsų vestuvių filmas bus taip pat kažkas nerealaus!
Labai laukiam, esame labai laimingi ir tikrai jus rekomenduosim visam pasauliui! :)))))))
Žygimantas Gečas
Širdingai dėkojame nerealiausiai ir geriausiai August komandai, kuri nuo pirmos dienos mielai ir nuoširdžiai bendravo. Metus planavom, deliojom viska į vietas, kaip delione iš kurios gavosi nepakartojamas vaizdas. August komanda pasirūpino visais vestuviniais reikalais, kol mes jaunieji laika skyrėme tik sau ir svečiams. Nesitikėjome tokios šventės, kuria padarėme kartu su August komanda. Jūs nuostabios asmenybės, tikėjom ir pasitikėjom visu 100%. Išpildėte visus mūsu norus bei pateisinote lūkesčius. Ačiū Jums😘
Eleonora Samauskienė
Lina of August Wedding organized our wedding into the perfection. It was an amazing weekend; she fullfilled all our whishes (and more!) so it became the day we will never forget. We cannot thank her enough for all the work she did! Would highly recommend her to anyone......
Nienke van Egmond
Ačiū uz igyvendinta svajone, o svajone buvo paprasta kad viskas butu romantiška, bet gavosi daugiau nei as numaniau ir galejau tiketis! 1000 bučiniu visiems prisidejusiems! Sekmes visur ir visada!❤️
Negaliu nepadekoti koordinatorei, šiltesnio žmogaus ir atsakingesnio sutikusi dar nebuvau, dar ilgai jos nepamiršiu.
Viskas buvo sustyguota sudeliota! Žodžiu truksta kad apibudinti viska! AČIU!!
Erika Gadeikienė
Labai puiku ir miela bendradarbiauti. :) Rekomenduoju
Andrius Senkus
Patys geriausi!!
Be Jūsų mūsų šventė būtų buvusi didelis košmaras, nes tiek stresuodama būčiau NIEKO nesusiorganizavus
Ačiū Jums labai! Patys nuoširdžiausi žodžiai, ir rekomendacijos!!!
Erika Bružienė
Šilti, lyg tavo šeimos nariai! Ačiū, kad prisidedat prie kiekvienos šventės taip, lyg ji būtų jūsų asmeninė!
Jūratė Malejeva
komanda atsidavusi savo darbui, viskas padaryta nuo a iki z ir dar daugiau :) labai džiaugiuosi, kad būtent ši komanda įamžino mūsų vestuves, nes geriau net būti negali, vienintelis dalykas ką pakeičiau jei galėčiau atsukti laiką - patikėčiau organizuoti visą vestuviu šventę neapsikraudama šių rūpečių ant savo galvos :) tik geriausi ir šilčiausi atsiliepimai!
Luka Martinavičienė
Profesionalus ir kruopštus darbas iki smulkiausių detalių. Draugiški ir šilti žmonės. Tikrai galima drąsiai rekomenduoti norint paruošti aukščiausio lygio šventę.
Gabrielius Jauniškis
Milijonas ačiū Komandai prisidėjusiai prie mūsų šventės planavimo, organizavimo ir įgyendinimo <3 ! Ačiū, kad visi buvote kartu Italijoje mūsų dieną! Video - foto komanda (Vilma, Saulius, Andrius) pranoko mūsų lūkesčius! Linkiu sukurti dar daug pasakų kituose nuostabiuose pasaulio kampeliuose!
Laura Šlepetytė - Jasiliūnė
Ačiū Linai, kuri suteikė man ramybės, kurios labai trūko :) su ja pakalbėjus žinojau, kad viskas bus sužiūrėta ir padaryta iki smulkmenų :) paskutines minutės sprendimai išgelbėjo šventę labai maloni ir profesionali moteris, kuri tikrai reikalinga kiekvienai nuotakai :) ačiū už pagalbą!
Milda La
KONTAKTAI
Phone: +37068442501
E-mail: augustweddingeu@gmail.com

Turgaus g. 29-1, Klaipėda, LT-91249
Gelvonų g. 2-105, Vilnius, LT-07149